Dr. Paula Andrea Escobar Sanchez

Je právníkem vystudovaným na univerzitě v Sofii, specializací na pracovní právo a sociální zabezpečení na Universidad Pontificia Bolivariana.

Vášnivé spory a štěstí, že sloužil od roku 1997 jako soudní úředník prestižních právníků. Je to proto, že jsem byl ve svém druhém ročníku práva a měl jsem jen 18 let, práci, která mi nepochybně otevřela dveře k získání technických znalostí managementu před různými soudními službami.

Jsem zakládajícím členem OyP Servicios Profesionales Ltda a OyP Abogados en Pensiones SAS, které řídím od roku 2002. Obě společnosti dosáhly vynikajícího postavení na trzích Antioquia, Eje Cafetero a Valle del Cauca.

V lásce k dobrým službám, dodržování postupů a požadavků těch, kteří nám svěřují svou ekonomickou budoucnost, prosperitu a důstojný život.

V současné době jsem zakladatelem advokátní kanceláře Estufuturo v penzijní společnosti, se kterou doufám, že budu i nadále poskytovat našim zákazníkům vynikající rady, plné přípravy, neustálé aktualizace a především neúnavné ochrany pracovních a sociálních práv.

Právník - Paula Andrea Escobar Sanchez 2
Jídelní lístek

Zavřít

Kategorie